Predstava “Evgenije Onjegin”, koja je trebala da se igra danas i sutra (5. i 6. novembra) - otkazuje se zbog tragedije koja se 1. novembra desila u Novom Sadu. Saosećamo se sa porodicama nastradalih.


Predstava “Evgenije Onjegin”, koja je trebala da se igra danas i sutra (5. i 6. novembra) - otkazuje se zbog tragedije koja se 1. novembra desila u Novom Sadu. Saosećamo se sa porodicama nastradalih.
Poštovana publiko,
U toku je letnja pauza.
Repertoar možete očekivati ponovo u septembru 2026.
Hvala na razumevanju.
Vaše Pozorište mladih