ČETVRTAK, 28. novembar 2019. u 18 časova (Mala scena)
Autor: Hans Krisijan Andersen
PALČICA (glumac i lutka, 40 minuta) 4+
Režija: Emilija Mrdaković
Igraju: Slavica Vučetić, Jelica Gligorin i Sanja Tomić


PETAK, 29. novembar 2019. u 20 časova (Mala scena)
GOSTOVANJE - "Proces teatar", Beograd 
Autor: Radoje Domanović
NAŠI DANI
Adaptacija, režija: Radoslav Milenković
Igra: Radoslav Milenković


NEDELJA, 30. novembar 2019. u 11 časova (Mala scena)
Autor: Hans Krisijan Andersen
PALČICA (glumac i lutka, 40 minuta) 4+
Režija: Emilija Mrdaković
Igraju: Slavica Vučetić, Jelica Gligorin i Sanja Tomić


NEDELJA, 1. decembar 2019. u 11 časova (Mala scena)
Autor: Emilija Mrdaković
ANĐEOSKA BAJKA (glumac i lutka, 35 minuta) 3+
Režija: Emilija Mrdaković
Igraju: Marija Radovanov i Marija Todorović


ČETVRTAK, 5. decebar 2019. u 18 časova (Mala scena)
Autor: Hans Krisijan Andersen
PALČICA (glumac i lutka, 40 minuta) 4+
Režija: Emilija Mrdaković
Igraju: Slavica Vučetić, Jelica Gligorin i Sanja Tomić


PETAK, 6. decembar 2019. u 20 časova (Velika scena) - PREMIJERA!
Koprodukcija: Pozorište mladih, Novosadsko pozorište/Ujvideki Szinhaz, Centar za razvoj vizuelne kulture; Pod pokroviteljstvom Američke ambasade
Autori: Rado, Ragni, MakDermot
KOSA
Režija: Peter Telihaji
Igraju: Aleksa Ilić, Ištvan Kereši, Danilo Milovanović, Kristina Savkov, Darko Radojević, Blanka Dieneš, Zoltan Širmer, Agota Ferenc, Judit Laslo, Dejan Šarković, Atila Nemet, Mihajlo Nestorović, Silvia Križan, Čenad Borši, Emilija Milosavljević, Una Beić, Filip Klicov, Milena Dautović, Stefan Starčević, Branislav Čalić, Sara Simović, Jovan Veljković, Magdalena Mijatović, Aleksa Jović i „Klemm’n’band“


SUBOTA, 7. decembar 2019. u 20 časova (Velika scena) - PRVA REPRIZA
Koprodukcija: Pozorište mladih, Novosadsko pozorište/Ujvideki Szinhaz, Centar za razvoj vizuelne kulture; Pod pokroviteljstvom Američke ambasade
Autori: Rado, Ragni, MakDermot
KOSA
Režija: Peter Telihaji
Igraju: Aleksa Ilić, Ištvan Kereši, Danilo Milovanović, Kristina Savkov, Darko Radojević, Blanka Dieneš, Zoltan Širmer, Agota Ferenc, Judit Laslo, Dejan Šarković, Atila Nemet, Mihajlo Nestorović, Silvia Križan, Čenad Borši, Emilija Milosavljević, Una Beić, Filip Klicov, Milena Dautović, Stefan Starčević, Branislav Čalić, Sara Simović, Jovan Veljković, Magdalena Mijatović, Aleksa Jović i „Klemm’n’band“


SUBOTA, 7. decembar 2019. u 11 časova (Mala scena)
Autor: Jan Grabovski
VUK I JARIĆI (lutkarska, 45 minuta) 3+
Režija: Borislav Mrkšić
Igraju: Vera Hrćan Ostojić, Dragan Zorić, Marija Todorović, Sanja Tomić, Neda Danilović/ Jelica Gligorin, Emil Kurcinak, Saša Stojković/Zoran Andrejin i Marina Cinkocki


NEDELJA, 8. decmebar 2019. u 11 časova (Mala scena)
Autor: Hans Krisijan Andersen
PALČICA (glumac i lutka, 40 minuta) 4+
Režija: Emilija Mrdaković
Igraju: Slavica Vučetić, Jelica Gligorin i Sanja Tomić


NEDELJA, 8. decembar 2019. u 20.30 časova (Velika scena)
GOSTOVANJE - "Akademija 28"
Autor: Milena Depolo
IDEALNA POLOVINA
Režija: Nikola Zavišić
Igraju: Anastasia Mandić, Milan Kalinić, Olga Odanović i Vučić Perović
Karte se prodaju preko sajta www.gigstix.com i u knjižari Mala velika knjiga - hol Pozorišta mladih (021/ 522 935)


ČETVRTAK, 12. decembar 2019. u 18 časova (Mala scena)
Autor: Emilija Mrdaković
ANĐEOSKA BAJKA (glumac i lutka, 35 minuta) 3+
Režija: Emilija Mrdaković
Igraju: Marija Radovanov i Marija Todorović


SUBOTA, 14. decembar 2019. u 20 časova (Velika scena)
Koprodukcija: Pozorište mladih, Novosadsko pozorište/Ujvideki Szinhaz, Centar za razvoj vizuelne kulture; Pod pokroviteljstvom Američke ambasade
Autori: Rado, Ragni, MakDermot
KOSA
Režija: Peter Telihaji
Igraju: Aleksa Ilić, Ištvan Kereši, Danilo Milovanović, Kristina Savkov, Darko Radojević, Blanka Dieneš, Zoltan Širmer, Agota Ferenc, Judit Laslo, Dejan Šarković, Atila Nemet, Mihajlo Nestorović, Silvia Križan, Čenad Borši, Emilija Milosavljević, Una Beić, Filip Klicov, Milena Dautović, Stefan Starčević, Branislav Čalić, Sara Simović, Jovan Veljković, Magdalena Mijatović, Aleksa Jović i „Klemm’n’band“


NEDELJA, 15. decembar 2019. u 19 časova (Mala scena) - PREMIJERA!
Autor: Silvija Šesto
DEBELA (12 +)
Režija: Emilija Mrdaković
Igraju: Isidora Vlček, Miloš Macura, Slobodan Ninković i Neda Danilović


SUBOTA, 21. decembar 2019. u 20 časova (Velika scena)
GOSTOVANJE - Teatar na Brdu
IDEM PUTEM, PA ZAGRLIM DRVO
Režija: Jana Maričić
Igra: Andrija Milošević
Karte se prodaju preko sajta www.gigstix.com i u knjižari Mala velika knjiga - hol Pozorišta mladih (021/ 522 935)


NEDELJA, 22. decembar 2019. u 20 časova (Velika scena)
GOSTOVANJE
KESIĆ - PRIČE I PESME
Igra: Zoran Kesić
Karte se prodaju preko sajta www.gigstix.com i u knjižari Mala velika knjiga - hol Pozorišta mladih (021/ 522 935)


UTORAK, 24. decembar 2019. u 20 časova (Velika scena)
Autorski projekat
DOK TE JA HRANIM I OBLAČIM
Režija: Olja Đorđević
Igraju: Slavica Vučetić, Neda Danilović, Jelica Gligorin, Kristina Savkov, Slobodan Ninković, Ivan Đurić, Saša Latinović, Danilo Milovanović


NEDELJA, 29. decembar u 20 časova (Velika scena)
Novogodišnji poetsko - scenski spektakl
RADE ŠERBEDŽIJA I ZAPADNI KOLODVOR BEND
"Ti bi htela pesmom da ti kažem"

U GOSTIMA:

50. Susreti profesionalnih lutkarskih pozorišta Srbije, Subotica:
NEDELJA, 1. decembar 2019. u 16 časova
Po priči „Zov divljine“ Džeka Londona
NA VUKOVOM TRAGU
Režija: Jakub Maksimov
Igraju: Jelica Gligorin, Slavica Vučetić, Neda Danilović, Saša Latinović, Slobodan Ninković, Aleksa Ilić i Dejan Šarković


"Kombank dvorana", Beograd
SUBOTA, 21. decembar 2019. u 11 i 18 časova
Po motivima istoimene bajke Jevgenija Švarca
SNEŽNA KRALJICA (dečija dramska, 60 minuta) 5+
Reditelj: Biserka Kolevska
Igraju: Kristina Savkov, Saša Latinović, Slobodan Ninković, Danilo Brakočević/ Aleksa Ilić, Neda Danilović, Marija Radovanov, Danilo Milovanović, Slavica Vučetić, Ivan Đurić i Jelica Gligorin


Mladenovac
NEDELJA, 22. decembar 2019. u 18 časova
Po motivima istoimene bajke Jevgenija Švarca
SNEŽNA KRALJICA (dečija dramska, 60 minuta) 5+
Reditelj: Biserka Kolevska
Igraju: Kristina Savkov, Saša Latinović, Slobodan Ninković, Danilo Brakočević/ Aleksa Ilić, Neda Danilović, Marija Radovanov, Danilo Milovanović, Slavica Vučetić, Ivan Đurić i Jelica Gligorin

Sponzori / Medijski partneri

   

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account